ایرانی اکسپرت - Irani ExpertIrani-Expert Logo
کلایمکس پرایم | ClimaxPrime

امتیاز کاربران

1.0

امتیاز ایرانی اکسپرت

2

بروکر کلایمکس پرایم
CLIMAXPRIME

دفتر مرکزی سنت لوسیا

00:00
  • نام بروکر

  • خدمات به ایران

هشدار !

همه بروکرها اشکالاتی دارند. مسئولیت انتخاب بروکر و سود و ضرر افراد به عهده خود آنان است و «ایرانی اکسپرت» در این‌باره مسئولیتی ندارد

ویدیو معرفی و بررسی کلایمکس پرایم | ClimaxPrime

کلایمکس پرایم (Climax Prime)، متشکل از یک تیم حرفه‌ای با سال‌ها تجربه در بازارهای مالی، کار خود را در سال 2021 آغاز کرد. بروکر کلایمکس پرایم، پلتفرم برجسته‌ای توسعه داده که معامله‌گران را درحالیکه از بامزیت‌ترین شرایط و ویژگی‌های آن لذت می‌برند، به بازار فارکس متصل می‌کند. آن‌ها به روزترین ابزارها و سیستم‌عامل‌های معاملاتی را به شما ارائه می‌دهند تا بتوانید کنترل کسب و کار خود را در دست بگیرید. در این مقاله قصد داریم یکی از بروکرهای تازه‌کار بازار فارکس را خدمتتون معرفی کنیم.

way

بخشی از بررسی مختصر بروکر کلایمکس پرایم

کلایمکس پرایم (Climax Prime)، متشکل از یک تیم حرفه‌ای با سال‌ها تجربه در بازارهای مالی، کار خود را در سال 2021 آغاز کرد. بروکر کلایمکس پرایم، پلتفرم برجسته‌ای توسعه داده که معامله‌گران را درحالیکه از بامزیت‌ترین شرایط و ویژگی‌های آن لذت می‌برند، به بازار فارکس متصل می‌کند. آن‌ها به روزترین ابزارها و سیستم‌عامل‌های معاملاتی را به شما ارائه می‌دهند تا بتوانید کنترل کسب و کار خود را در دست بگیرید. در این مقاله قصد داریم یکی از بروکرهای تازه‌کار بازار فارکس را خدمتتون معرفی کنیم.

بررسی بروکر

معرفی بروکر کلایمکس پرایم (climax prime)✔| ثبت نام فوری⚡

اننتشار :Jan 7, 2024

زمان مطالعه دقیقه

معرفی بروکر کلایمکس پرایم (climax prime)✔|  ثبت نام فوری⚡

معرفی بروکر کلایمکس پرایم (climax prime)✔| ثبت نام فوری⚡

 

کلایمکس پرایم (Climax Prime)، متشکل از یک تیم حرفه‌ای با سال‌ها تجربه در بازارهای مالی، کار خود را در سال 2021 آغاز کرد. بروکر کلایمکس پرایم، پلتفرم برجسته‌ای توسعه داده که معامله‌گران را درحالیکه از بامزیت‌ترین شرایط و ویژگی‌های آن لذت می‌برند، به بازار فارکس متصل می‌کند. آن‌ها به روزترین ابزارها و سیستم‌عامل‌های معاملاتی را به شما ارائه می‌دهند تا بتوانید کنترل کسب و کار خود را در دست بگیرید.

در این مقاله قصد داریم یکی از بروکرهای تازه‌کار بازار فارکس را خدمتتون معرفی کنیم.

نام بروکر

Climax Prime - کلایمکس پرایم

پشتیبان فارسی و خدمات به ایرانیان

بله

سال تاسیس

2021

دفتر مرکزی

سنت وینسنت

ایمیل

support@climaxprime.org

شماره تلفن

+44 204 577 3336

رگولاتوری ندارد
کپی تریدینگ ندارد
حساب سنت دارد
رگوله برای ایرانیان

FSASVG

حداقل واریزی 10 دلار
حداکثر لوریج

       1:500         

راه های واریز و برداشت

ریالی، ارزهای دیجیتال، وب مانی، پرفکت مانی

ترفند کاهش اسپرد

 دارد

حساب اسلامی  ندارد
اجازه ترید اسکالپینگ دارد
پلتفرم های معاملاتی

Metatrader 5

 

معرفی بروکر کلایمکس پرایم

 Climax Prime (کلایمکس پرایم) در سال 2021 در جزایر سنت وینسنت و گرانادین‌ها افتتاح شد. از ویژگی‌های بارز این بروکر برای ایرانیان این است که سایت آن از زبان فارسی پشتیبانی می‌کند و رابط کاربری وب‌سایت آن بسیار مناسب است، همچنین به راحتی می‌توانید به اقلام مورد علاقه خود دسترسی داشته باشید. این کارگزاری بر مشتریان در ایران، عراق، اندونزی، روسیه، اسپانیا و ترکیه تمرکز دارد.

بروکر ها یک واسطه‌گر بین مشتریان و بازارهای مالی می باشد که یکی از این بروکر‌ها کلایمکس پرایم می‌باشد که برخی از ربات های پولساز از این بروکر استفاده می کردند.

 

اعتبار بروکر کلایمکس پرایم

 

آپدیت مرداد 1402:

اصلاحیه بروکر کلایمکس پرایم درباره مشکل اخیر پرداخت‌های این بروکر

توجه داشته باشید که بروکر کلایمکس پرایم تا اواخر فروردین 1402 تقریبا بدون گزارش خطا و مشکلی به مشتریان خود خدمات ارائه می کرد. اما متاسفانه، اخیرا این بروکر با چالش‌های زیادی در پرداخت به مشتریان خود مواجه هست.

طبق بررسی‌ها و پیگیری‌های انجام شده توسط تیم ایرانی اکسپرت از طریق برقراری ارتباط با مسئولین این بروکر، متوجه شده ایم که متاسفانه نه تنها اجازه برداشت نمی دهند، بلکه هیچ پاسخی از طرف پشتیبانی این بروکر داده نمی شود و فعالیت‌های مشکوکی هم از طریق آنها در این بروکر دیده می شود. لذا با توجه به این فیدبک‌ها و اطلاعاتی که بدست آوردیم، به این نتیحه رسیدیم که در حال حاضر کلایمکس پرایم، بسیار بسیار نا امن بوده و به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود فردی در این بروکر واریزی انجام داده یا سرمایه‌گذاری انجام دهد.

اما کمکی که مجموعه ایرانی اکسپرت در این زمینه می تواند ارائه دهد، اینست که در صدد هستیم با ایجاد شرایط یک کمپین، برای مشتریان خود و نیز افرادی که جزو مشتریان مجموعه ما نیستند اما در این بروکر سرمایه گذاری کرده اند، جمعا امکان استفاده از بستر این کمپین فراهم شود.

البته در نظر داشته باشید با توجه به اینکه این بروکر فقط مجوز فعالیت دارد و هیچ رگولاتوری معتبری ندارد، این پیگری کار سختی  می‌باشد، اما تلاش ما بر اینست که تا جایی که امکان دارد و تا جایی که ارتباطات ما اجازه می‌دهد یا از طریق مذاکره با مسئولان بروکر و یا از طریق مراحل قانونی امکانپذیر، شرایطی فراهم کنیم تا به دوستانی که سرمایه‌هایی را در این بروکر دارند کمک کنیم تا سرمایه های خود را  به دست آورند.

 

Climax Prime LLC یک شرکت ثبت شده در سنت وینسنت و گرنادین (Saint Vincent and the Grenadines) با شماره مسئولیت محدود- Limited Liability Number  1175 LLC  2021 است. این بروکر هیچ گونه رگولاتوری را در اختیار ندارد، اما دارای مجوز تاسیس SVGFSA هست.

 

انواع حساب‌ها در بروکر کلایمکس پرایم

انواعی از حساب‌های معاملاتی در بروکر Climax Prime برای برآورده کردن نیازهای همه تریدرها در دسترس می‌باشد. تنها چیزی که لازم است این است که یک حساب آزمایشی ایجاد کنید و از آن برای ارزیابی شرایط حساب‌های واقعی آن قبل از تصمیم‌گیری برای ثبت یک حساب واقعی با این بروکر استفاده کنید. حساب‌های آزمایشی در این بروکر، تابع شرایط و ضوابط مشابه با حساب‌های واقعی (Live) آن هستند و هیچ تفاوتی بین حساب‌های آزمایشی و واقعی از نظر اسپرد، کارمزد، سوآپ، سرعت پلتفرم معاملاتی یا تراکنش وجود ندارد.

به طور کلی، 4 نوع حساب واقعی متفاوت در بروکر کلایمکس به مشتریان ارایه می‌شود:

  •  سنت (Cent)
  •  استاندارد (Standard)
  •  ECN
  • پرایم (Prime)

 حداقل واریزی در این حساب‌ها به ترتیب از 10 دلار شروع می‌شود تا 10 هزار دلار که مربوط به حساب‌های پرایم بروکر کلایمکس است. در حساب‌های سنتی و حساب‌های استاندارد، اسپرد به شکل شناور از 1.2 پیب شروع می‌شود. در حساب‌های ECN، این عدد 0.5 پیپ و در حساب‌های پرایم از 0.3 پیپ هست.

در حساب‌های استاندارد، پرایم و ECN، لوریج تا 1:300 و در حساب‌های سنتی تا 1:500 قابل تنظیم است. امکان Swap-free کردن حساب‌ها در این بروکر وجود ندارد، اما به شکل پیش فرض، حساب‌های سنتی و استاندارد تا 7 روز swap-free هستند.

مشتریان Climax Prime، امکان استفاده از کپی ترید را هم دارند، اما این مسئله را بایستی دوستانی که متقاضی استفاده از کپی ترید هستند با پشتیبانی سایت در میان بگذارند تا برایشان فعال شود و بتوانند از این خدمات استفاده کنند.

گزینه ها حساب سنت حساب استاندارد حساب ECN حساب پرایم
ابزارهای معاملاتی فارکس، فلزات، انرژی فارکس، فلزات، انرژی ها، شاخص ها

فارکس، فلزات، انرژی ها، شاخص ها

فارکس، فلزات، انرژی ها، شاخص ها
حداقل سپرده  10 دلار

100 دلار

1000 دلار 10000 دلار
اسپرد از 1.2 پیپ از 1.2 پیپ از 0.5 پیپ از 0.3 پیپ
حداکثر لوریج 500 300 300 300
حداقل حجم معامله 0.01 لات سنت 0.01 لات 0.01 لات 0.01 لات
حداکثر حجم معامله 30 لات سنت 30 لات 30 لات 30 لات
کمیسیون خیر خیر 5 دلار در هر لات 3 دلار در هر لات
بدون سواپ بله، تا 7 روز بله، تا 7 روز خیر خیر
سطح استاپ اوت 20%  30% 50% 50%
مارجین معاملات هج(Hedged Margin) صفر صفر صفر صفر
حداقل فاصله اردرگذاری

صفر

صفر

صفر صفر
حداکثر معاملات باز بدون محدودیت بدون محدودیت بدون محدودیت بدون محدودیت
حداکثر سفارشات پندینگ بدون محدودیت بدون محدودیت بدون محدودیت بدون محدودیت

  

توجه کنید که حساب سنت در کلایمکس، حسابی مناسب برای موجودی پایین و لات سایز بر حسب Cent است. حساب استاندارد حسابی بدون کمیسیون، حساب ECN، حسابی با اسپرد پایین و حساب پرایم، حسابی حرفه‌ای می‌باشد. 

 

بهترین ربات خودکار برای ایرانیان در سال 2023 استفاده از ربات بر پایه هوش مصنوعی می باشد که با عنوان ربات ATm شناخته شده می باشد.

 

پلتفرم معاملاتی کلایمکس

انواع حساب‌ها دربروکر کلایمکس پرایم، از پلتفرم متاتریدر 5 استفاده می‌‎کنند. متاتریدر 5 یک پلتفرم چند دارایی (multi-asset) است که امکان معاملات فارکس، سهام و معاملات آتی را فراهم می‌کند. این پلتفرم ابزارهای فوق العاده‌ای را برای تجزیه و تحلیل جامع قیمت، استفاده از اپلیکیشن‌های معاملاتی الگوریتمی (ربات‌های معامله‌گر، اکسپرت ادوایزر) و کپی تریدینگ ارائه می‌دهد.

   

با متاتریدر5، تنوعی از انواع سفارش‌ها و حالت‌های اجرایی موجود است، که معامله‌گران می‌توانند از هر استراتژی معاملاتی برای کار موفق در بازارهای مالی استفاده کنند.

 

روش‌های واریز و برداشت در کلایمکس پرایم

بروکر کلایمکس پرایم روش‌های مختلفی را برای واریز و برداشت وجوه ارائه می‌دهد.

تعدادی از گزینه‌های پرداخت در دسترس عبارتند از:

با استفاده از صرافی تاپ چنج (Top Change)، واریز و برداشت الکترونیکی پرفکت‌مانی، همچنین استفاده از ارزهای دیجیتال تتر و USDC، حتی واریز و برداشت ریالی برای ایرانیان.

Climax Prime برای واریز یا برداشت کمیسیون دریافت نمی‌کند و مشتری فقط هزینه مربوط به روش انتخابی خود را طبق مقررات مرتبط با آن روش پرداخت می‌کند.

توجه داشته باشید که حساب‌ها باید به همان نام صاحب حساب بروکر باشد.

 برای شروع درخواست واریز یا برداشت، وارد حساب کاربری خود شده و درخواست خود را از طریق پنل کاربری ارسال کنید.

 

پشتیبانی بروکر کلایمکس برای مشتریان

خدمات پشتیبانی تیم بروکر Climax به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته به وقت GTM در دسترس می‌باشد، و متخصصان آن در هر سطحی از کمک‌های فنی و حرفه‌ای به تریدرها از طریق ایمیل و تلفن و چت زنده به زبان‌های مختلفی از جمله فارسی خدمات رسانی می‌کنند.

 

ثبت نام در بروکر کلایمکس پرایم

بروکر کلایمکس پرایم با در اختیار گذاشتن وب سایت فارسی، فرایند ثبت نام ساده‌ای دارد. ثبت نام با ورود به سایت اصلی و انتخاب نوع حساب ( حقیقی یا آزمایشی) آغاز می‌شود.   

ابتدا باید اطلاعات هویتی خود مانند نام، نام خانوادگی، شماره تلفن و ایمیل را وارد کنید، تا کد فعال سازی از طریق ایمیل برای شما ارسال شود. پس از آن، می‌توانید  با استفاده از شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل خود،  از طریق دکمه ورود یا log in، وارد پنل کاربری خود شوید. 

 

جمع بندی

به طور کلی، تا اواخر فروردین سال 1402، با وجودتازه‌کار بودن Climax Prime و عدم وجود هیچ رگولاتوری معتبری در این بروکر، بررسی وب‌سایت این بروکر، نشان می‌داد که تمامی شرایط و ضوابط معاملاتی آن بسیار واضح توضیح داده شده است و هیچ گزارشی از خطا وجود نداشت. اما در حال حاضر، با توجه به آخرین اخبار درباره مشکل پرداخت‌های این بروکر، کلاهبرداری کلایمکس پرایم صورت گرفته و توصیه می‌شود تا زمان رفع مشکل این بروکر، واریز وجه و ثبت نامی در این بروکر  نداشته باشید. 

 

مزایا

دارای حساب‌های معاملاتی متنوع

وب‌سایت و پشتیبانی فارسی

اسپرد پایین

معایب

نداشتن رگولاتوری

سابقه فعالیت کم

دارای فقط یک نوع پلتفرم معاملاتی MT5

مشکلات پرداخت وجوه مشتریان در گذشته

avatar
مهرنوش کریمیتعداد بازدید کل : 135

ATM نظرات خریداران ربات

لطفا نظرات خود را جهت راهنمایی دیگر خریداران ثبت کنید

نام و نام خانوادگی
ایمیل
امتیاز دهید:خوببرداشت خود را در بررسی مطلب ارائه شده ثبت کنید
ثبت نظر به صورت ناشناس