ایرانی اکسپرت - Irani ExpertIrani-Expert Logo
 ویندزور | Windsor

امتیاز کاربران

3.5

امتیاز ایرانی اکسپرت

7

بروکر ویندزور
WINDSOR

دفتر مرکزی Belize

 • نام بروکر

 • خدمات به ایران

هشدار !

همه بروکرها اشکالاتی دارند. مسئولیت انتخاب بروکر و سود و ضرر افراد به عهده خود آنان است و «ایرانی اکسپرت» در این‌باره مسئولیتی ندارد

ویندزور بروکرز (windsor brokers)، یک کارگزار پیشرو در تجارت ارز است که به معامله‌گران امکان دسترسی به ابزارهای معاملاتی مختلف در بازارهای مختلف مانند شاخص‌ها و ارزها را می‌دهد. تجارت کالایی کارگزاران ویندزور، شامل انواع فلزات، کالاهای کشاورزی و انرژی‌ها است. بروکر ویندزور، یک پلتفرم پیشرو برای CFD‌ها و معاملات فارکس است که در سال 1988 تاسیس شد. این پلتفرم معاملاتی آنلاین، خدمات کارگزاری ارزی نمونه‌ای را برای سرمایه‌گذاران خود تضمین می‌کند. اگرچه این شرکت از سال 1988 در بازارهای مالی فعالیت می‌کند، اما بخشی از عملیات مدل کسب و کار فارکس خود را در سال 2005 تغییر داد. کارگزاری ویندزور به یکی از رقبای پیشرو در این صنعت و پلتفرم معاملاتی فارکس و CFD اصلی تبدیل شده است که به افراد و شرکت‌ها خدمات خود را عرضه می‌کند. در این مقاله، کارگزاری بین المللی ویندزور را مورد بررسی قرار می‌هیم.

way

بخشی از بررسی مختصر بروکر ویندزور

ویندزور بروکرز (windsor brokers)، یک کارگزار پیشرو در تجارت ارز است که به معامله‌گران امکان دسترسی به ابزارهای معاملاتی مختلف در بازارهای مختلف مانند شاخص‌ها و ارزها را می‌دهد. تجارت کالایی کارگزاران ویندزور، شامل انواع فلزات، کالاهای کشاورزی و انرژی‌ها است. بروکر ویندزور، یک پلتفرم پیشرو برای CFD‌ها و معاملات فارکس است که در سال 1988 تاسیس شد. این پلتفرم معاملاتی آنلاین، خدمات کارگزاری ارزی نمونه‌ای را برای سرمایه‌گذاران خود تضمین می‌کند. اگرچه این شرکت از سال 1988 در بازارهای مالی فعالیت می‌کند، اما بخشی از عملیات مدل کسب و کار فارکس خود را در سال 2005 تغییر داد. کارگزاری ویندزور به یکی از رقبای پیشرو در این صنعت و پلتفرم معاملاتی فارکس و CFD اصلی تبدیل شده است که به افراد و شرکت‌ها خدمات خود را عرضه می‌کند. در این مقاله، کارگزاری بین المللی ویندزور را مورد بررسی قرار می‌هیم.

بررسی بروکر

نقد و بررسی بروکر ویندزور (windsor)

اننتشار :Jan 7, 2024

زمان مطالعه دقیقه

 نقد و بررسی بروکر ویندزور (windsor)

نقد و بررسی بروکر ویندزور (windsor)

 

ویندزور بروکرز (windsor brokers)، یک کارگزار پیشرو در تجارت ارز است که به معامله‌گران امکان دسترسی به ابزارهای معاملاتی مختلف در بازارهای مختلف مانند شاخص‌ها و ارزها را می‌دهد. تجارت کالایی کارگزاران ویندزور، شامل انواع فلزات، کالاهای کشاورزی و انرژی‌ها است.

بروکر ویندزور، یک پلتفرم پیشرو برای CFD‌ها و معاملات فارکس است که در سال 1988 تاسیس شد. این پلتفرم معاملاتی آنلاین، خدمات کارگزاری ارزی نمونه‌ای را برای سرمایه‌گذاران خود تضمین می‌کند.

اگرچه این شرکت از سال 1988 در بازارهای مالی فعالیت می‌کند، اما بخشی از عملیات مدل کسب و کار فارکس خود را در سال 2005 تغییر داد. کارگزاری ویندزور به یکی از رقبای پیشرو در این صنعت و پلتفرم معاملاتی فارکس و CFD اصلی تبدیل شده است که به افراد و شرکت‌ها خدمات خود را عرضه می‌کند. در این مقاله، کارگزاری بین المللی ویندزور را مورد بررسی قرار می‌هیم.

 

نام بروکر Windsor - ویندزور
وب‌سایت رسمی قبرس
سال تاسیس 1988
خدمات به ایرانیان دارد

ایمیل

شماره تلفن

support@windsorbrokers.com

00443301280930
رگوله‌ها

IFSC (بلیز)، CySEC (قبرس)، JSC (اردن)، FSA (سیشل)، CMA (کنیا)

رگوله برای ایرانیان IFSC
ابزارهای قابل معامله فارکس، CFD‌ها، سهام، کالاها، شاخص‌ها، فیوچرز، ارزهای دیجیتال، اوراق خزانه‌داری
راه‌های واریز و برداشت وبمانی، مستر‌کارت، ویزا کارت، انتقال سیمی
حداقل سپرده اولیه 50دلار
حداکثر لوریج 1:1000
حساب اسلامی دارد
افتتاح حساب دمو دارد
حساب سنت ندارد
کپی‌ترید دارد
اجازه ترید اسکالپینگ دارد
ترفند کاهش اسپرد دارد
پلتفرم‌های معاملاتی متاتریدر4
پشتیبانی مشتری پشتیبانی تلفنی، پشتیبانی ایمیل، و چت زنده

 

بروکر ویندزور (windsor brokers) چیست؟

بروکر ویندزور (Windsor)، از سال 1988، یعنی چیزی حدود به 34 سال هست که در بازارهای مالی فعالیت می‌کند، که یکی از بروکرهای بسیار خوش سابقه‌ی بازارهای مالی به‌خصوص فارکس به حساب می‌آید.

دستیار ترید و یا ربات خودکار ایده ایست که شرکت‌های واسط برای معامله‌گران محترم در نظر گرفته ‌اند تا بدون در نظر گرفتن دانش ترید بتوانند یک سرمایه‌گذاری سودمند و به روز با حداقل سرمایه داشته باشند.

کارگزاران ویندزور، یک شرکت سرمایه‌گذاری با دو شاخه است - یکی واقع در بلیز و تحت نظارت IFSC (کمیسیون خدمات مالی بین‌المللی) و JSC (کمیسیون اوراق بهادار اردن) و بازوی دیگر واقع در قبرس، که توسط CySEC رگوله شده است (کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس).

بر خلاف سایر شرکت‌های کارگزاری، بروکر ویندزور Windsor خدمات مالی را از این دو شعبه به مشتریان خود در بیش از ۸۰ کشور جهان از جمله اندونزی، مالزی، تایلند، آفریقای جنوبی، کنیا، ایران و دبی ارائه می‌دهد. مدل بیزینسی کارگزاران ویندزور به کارآمدی خود ادامه می‌دهد و از پایگاه رو به رشد مصرف‌کننده با تمرکز متمایز بر خاورمیانه بهره می‌برد. در کارگزاری Windsor دو نوع حساب وجود دارد، و با پلتفرم متاتریدر 4 کار می‌کند، که پلتفرم محبوب بازار است که ویژگی‌های فراوان و انتخاب ابزارهای معاملاتی را ارائه می‌دهد.

 

ویژگی‌های Windsor brokers

 • رگولاسیون

  ویندزور، دارای تاییدیه های IFSC، JSC، CYSEC، FSA و CMA می باشد.

  بروکر Windzor بلیز توسط IFSC (کمیسیون خدمات مالی بین‌المللی) رگوله می‌شود، که به همه کشورها به استثنای ایالات متحده، اتحادیه اروپا و بلیز خدمات ارائه می‌دهد. این بروکر، همچنین توسط JSC (کمیسیون اوراق بهادار اردن) نظارت و تنظیم می شود که مشتریان مناطق عربی و اردن را می پذیرد و از شهر عمان فعالیت می کند.

  شعبه قبرس توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس (CYSEC) رگوله شده، در حالی که توسط FCA (مرجع رفتار مالی) نیز دارای مجوز است.

  هر دو شعبه با شماره مجوز 030/40 که توسط ESMA تنظیم شده است به شدت تحت نظارت FCA هستند. توجه داشته باشید که بروکرویندزور یکی از اعضای فعال ICF (صندوق جبران خسارت سرمایه‌گذاران) است که تضمین می‌کند تمام وجوهی که به‌طور غیرمنطقی از مشتریان دریغ شده است به آنها بازگردانده می‌شود.

  شرکت ویندزور بروکرز اینترنشنال لیمیتد، توسط سازمان خدمات مالی در سیشل (FSA) رگوله شده که به سایر نقاط جهان به‌جز ایالات متحده آمریکا و محدوده اقتصادی اروپا EFA خدمات رسانی دارد.

  Windsor Markets (Kenya) limited، توسط نهاد بازار سرمایه کنیا (CMA)، رگوله می‌شود که دارای مسئولیت صدور مجوز و نظارت بر فعالیت‌های واسطه‌های بازار دارای مجوز و تحت قانون بازار سرمایه، می‌باشد.

  این بروکر از طریق رگوله‌های  IFSC و FSA آفشور به ایرانی‌ها خدمات می‌دهد.

 

بیمه

بروکر ویندزور برنامه بیمه مسئولیتی با محدودیت 5000000 یورو برای مشتریان بلیز و سیشل ارائه می‌دهد، یعنی اگر مشکلاتی برای سرمایه دوستان به خاطر اشتباهات، کوتاهی‌ها، سهل‌انگاری، تقلب و سایر خطراتی که ممکن است منجر به زیان مالی برای مشتریان ایجاد شود، می‌توانند از این بیمه استفاده کنند. هرچند که تا این لحظه هیچ موردی را که اثبات کند از این بیمه برای شخصی استفاده شده است، یافت نکرده‌ایم.

 

محافظت از تراز منفی

در مقایسه با سایر بهترین بروکرهای فارکس در بازار، کارگزاران ویندزور محافظت از تراز منفی را به عنوان یک هشدار خطر ارائه می‌دهند که به عنوان تضمینی برای کاهش خطرات و عدم اطمینان عمل می‌کند. این یکی از بهترین ویژگی‌های معاملاتی است که مانع از دست دادن وجوه بیشتر از مبلغ سپرده توسط معامله‌گر می‌شود. اساساً این ویژگی زمانی ارائه می‌شود که نوسانات بازار باعث شود معامله‌گران وارد حالت قرمز شوند. بروکر ویندزور به مشتریان خود این فرصت را می‌دهد که بالانس حساب خود را به صفر ریست کنند. این ویژگی ویندزور تجربه معامله ایمن را برای هر تریدر فراهم می‌کند.

 

امنیت

بروکر windsor، توسط بالاترین نهادهای نظارتی رگوله شده‌اند و دارای یک سیاست حفظ حریم خصوصی قوی است که تضمین می‌کند تمام داده‌های مشتری به طور ایمن ذخیره و مدیریت می‌شوند.

کارگزار همچنین از رمزگذاری، پروتکل‌های احراز هویت و فایروال‌ها برای محافظت در برابر سوء استفاده از اطلاعات مشتری و دسترسی غیرمجاز استفاده می‌کند.
 

پشتیبانی بروکر ویندزور برای مشتری

تیم پشتیبانی ویندزور کاملاً پاسخگو است و راه‌حل‌های مؤثری را برای مشتریان خود ارائه می‌دهد. از آنجایی که این تیم چند‌زبانه است، به چندین زبان از جمله چینی، انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، یونانی، ایتالیایی، لهستانی، عربی، صربی، رومانیایی و فارسی پاسخ می‌دهد. معامله‌گرانی که در مورد کارگزاران یا بازارهای مالی سؤالاتی دارند می‌توانند با نمایندگان چت زنده یا از طریق پشتیبانی تلفن یا ایمیل در تماس باشند.

سایت کارگزاری ویندزور فارسی نیز برای ایرانیان در دسترس است و امکان چت زنده فارسی با تیم پشتیبانی در سایت موجود است هر چند که این پشتیبانی 24 ساعته نیست و کمی با تاخیر انجام  می شود. 

وب سایت ویندزور اطلاعات کاملی به زبان فارسی در مورد بروکر ارائه می‌دهد. همچنین این وب‌سایت دارای بخش آموزشی است که در آن مقالات به زبان فارسی ارائه می‌شود. یکی دیگر از چیزهای خوب در مورد ویندزور که ممکن است درباره آن شنیده باشید، وبینارهای رایگان این بروکر است. ویندزور در این زمینه کار بزرگی انجام داده است و واقعا باید از این کارگزار برای چنین کاری تشکر کنیم.
 

طرح وفاداری

برند Windsor Brokers، یک برنامه وفاداری همراه با دو جایزه برای تریدرهای فعال خود ارائه می‌دهد. برای معامله‌گران جدیدی که از حساب Prime استفاده می‌کنند، یک جایزه بدون سپرده 30 دلاری در دسترس است. همچنین پاداش سپرده‌ای به ارزش 10000 دلار ارائه می‌دهد. با این حال، شرایط و ضوابط خاصی ممکن است قابل اجرا باشد، بنابراین معامله‌گران باید قبل از ثبت‌نام در بروکر ویندزور آن‌ها را به طور کامل بررسی کنند و قوانین را درک کنند.

برنامه وفاداری چهار لایه است که به ازای هر لات معامله شده، امتیازهای معاملاتی را اختصاص می‌دهد. کاربران می‌توانند این امتیازات معاملاتی را به پاداش تبدیل کرده و در حساب معاملاتی خود نگه دارند. با توجه به توضیحات آن، بروکر ویندزور امتیازات معاملاتی را با شروع از اولین 1.0 لات استاندارد ارائه می‌دهد. همه معامله‌گران باید بیش از ۱۰ امتیاز داشته باشند تا واجد شرایط پرداخت شوند. سطح پایین‌تر، 0.2 امتیاز در هر لات است. بنابراین، برای درخواست برداشت، مشتریان به 50.0 لات نیاز دارند.
 

قابلیت اطمینان

وب‌سایت معاملاتی Windsor Brokers با شهرت عالی، چندین نوع حساب، دو پلتفرم معاملاتی و مطالب آموزشی حرفه‌ای کافی برای مقاصد اطلاعاتی تنظیم شده و قابل اعتماد است.
 

جوایز

بروکر فارکس ویندزور، یکی از پیشروترین پلتفرم‌های معاملاتی CFD، چندین جایزه قابل توجه برای ارائه خدمات مالی و رقابتی به بازار جهانی دریافت کرده است. جوایز کسب شده توسط این بروکر در زیر ذکر شده است:

- فارکس اکسپو دبی – بهترین کارگزار چند دارایی (Multi-Asset) 2022

- جایزه JFI – جردون – بهترین برنامه معرفی فارکس 2022

- مجله برندهای جهانی – بهترین پلتفرم چندمعاملاتی 2018

- بهترین شرکت CSR در IFM (International Finance Magazine)

- نمایشگاه فارکس جردن – شفاف ترین بروکرهای فارکس 2018

- جوایز فارکس بریتانیا – قابل اعتمادترین بروکر فارکس 2017

- نمایشگاه بین المللی چین - بهترین ارائه‌دهنده فارکس 2014

- نمایشگاه فارکس خاورمیانه – بهترین بروکر فارکس 2011 و بسیاری موارد دیگر.

 

خدمات ارائه شده توسط بروکرهای ویندزور

 • تحلیل
  ویندزور، تحلیل‌های قیمتی و تکنیکی عمیقی را همراه با 30 اندیکاتور تکنیکی داخلی ارائه می‌دهد. تحلیل های تکنیکال و گزارش‌های Essential Daily Market به طور روزانه توسط کارشناسان و تحلیلگران فنی داخلی تولید می‌شوند. این کارگزار فارکس همچنین سمینارها و وبینارهای رایگانی را برای معامله‌گران خود در سراسر جهان فراهم می‌کند.

 

 • تقویم اقتصادی
  طبق بررسی و تحقیق ما در ویندزور، می‌توان گفت که این پلتفرم یک تقویم اقتصادی ارائه می‌دهد تا معامله‌گران خود را از رویدادها و نسخه‌های اقتصادی آتی در سراسر جهان به‌روز نگه دارد، بروکر ویندزرو تقویم اقتصادی‌ای معرفی کرده است که به طور خودکار در طول رویدادها و اطلاعیه‌های زنده به‌روز می‌شود و تمام اطلاعات ضروری را ارائه می‌دهد که ممکن است در معاملات فارکس و سایر ابزارهای معاملاتی تاثیرگذار باشد.

   

 • تعطیلات بازار

  Windsor Brokers، یک لیستی از تعطیلات بازار ارائه می‌دهد. کارشناسان آن به ​​معامله‌گران توصیه می‌کنند که در هنگام معاملات فارکس و CFD در تعطیلات بازار یا در دوره‌های نوسان شدید به دلیل برخی رویدادهای اقتصادی که ممکن است منجر به شکاف یا اسپرد قیمت بیشتر شود، اقدامات احتیاطی بیشتری انجام دهند.

   

 • ماشین حساب‌های فارکس

  یکی دیگر از خدمات قابل توجه‌ی ارائه شده توسط کارگزاران ویندزور، ماشین‌حساب‌های فارکس است که تریدرها می‌توانند با استفاده از آن سود یا زیان معاملاتی خود را بسته به ارز پایه حساب معاملاتی، جهت معامله، قیمت‌های باز و بسته شدن معامله و سایز معامله اندازه‌گیری کنند.

  در میان ابزارهای تحلیلی مختلف ارائه شده توسط کارگزاران ویندزور، محاسبه‌گر سود قابل ذکر است زیرا بیش از ۱۶ جفت ارز را پشتیبانی می‌کند. سود یا زیان ابزارهای معاملاتی را محاسبه می‌کند که امکان ندارند به صورت دستی با فقط باز و بسته شدن قیمت‌ها محاسبه شوند.
   

 • اخبار

  کارگزاران ویندزور همچنین یک بخش خبری با چشم انداز تکنیکال‌تر ارائه می‌دهد که در آن مقالات روزانه در مورد رویدادهای اقتصادی و تأثیرات آن‌ها در بازار برای آموزش تریدرهایشان منتشر می‌شود.

   

انواع بسترهای معاملاتی Windsor Brokers

 

  MT4 دسکتاپ

پلتفرم معاملاتی متاتریدر4 (MT4) برای بروکر ویندزور، یکی از امن‌ترین و محبوب‌ترین پلتفرم‌ها در جهان است. اکثر معامله‌گران سفر خود را در دنیای ترید با پلتفرم آنلاین متاتریدر4 آغاز می‌کنند. این پلتفرم معاملاتی بروکر ویندزور  در مرورگر دسکتاپ موجود است و از طریق هر مرورگر وبی قابل دسترسی است.

با به کارگیری نمودارهای پیشرفته و شرایط معاملاتی بسیار قابل تنظیم، ویژگی‌های معاملاتی مختلف و توابع آسان برای استفاده را فراهم می‌کند؛ دسترسی آسان مشتریان به ابزارهای معاملاتی و اندیکاتورهای مختلف دیگر.

 تریدرهایی که از نسخه دسکتاپ متاتریدر4 استفاده می‌کنند همچنین می‌توانند از محیط Raw Pricing بدون نیاز به Dealing Desk لذت ببرند.

دانلود متاتریدر 4 ویندزور، برای دسکتاپ PC

MT4 موبایل

تریدرهایی که می‌خواهند از هر نقطه‌ای از جهان در حال حرکت معامله کنند، می‌توانند اپلیکیشن موبایل Windsor Brokers را دانلود یا از طریق نسخه موبایل MT4 که برای دستگاه‌های Android و iOS موجود است، معامله کنند. برنامه‌های تلفن همراه را می‌توان به صورت رایگان دانلود کرد و کاربران به بازارهای مالی دسترسی فوری خواهند داشت و می‌توانند مجموعه متنوع خود را در حال حرکت مدیریت کنند.

دانلود متاترید 4 ویندزور، برای موبایل - اندروید

دانلود متاترید 4 ویندزور، برای موبایل - آیفون

 

 MT4 تبلت

مشابه اپلیکیشن تلفن همراه متاتریدر4، Windsor Brokers همچنین می‌تواند برای معامله در تبلت‌های مختلف استفاده شود که امکان دسترسی به پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 را فراهم می‌کند تا کاربران بتوانند بازارهای مالی را نظارت کنند و مستقیماً از تبلت‌های مبتنی بر iOS و اندروید به معامله بپردازند. این اپلیکیشن به معامله‌گران امکان می‌دهد تا از سرمایه‌گذاری پیشرفته چندگانه و ویژگی‌های معاملاتی استفاده کنند که به آن‌ها امکان می‌دهد ارز خارجی را فوراً و حتی در حال نظارت و معامله کنند.

  دانلود متاترید 4 ویندزور، برای تبلت

وب تریدر MT4

پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 مبتنی بر وب، امکان سرمایه‌گذاری و معامله تحت کلیک را بدون نیاز به دانلود نرم‌افزاری فراهم می‌کند. همان ابزارهای ترسیم و اندیکاتورها در پلتفرم وب‌تریدر (WebTrader) متاتریدر 4 نیز موجود است و با تمامی سیستم‌عامل‌ها سازگار هستند. از آنجایی که این پلتفرم، رمزگذاری کامل داده‌ها را ارائه می‌دهد، استفاده از WebTrader برای معاملات فارکس و CFDها بسیار ایمن و مطمئن است.

دانلود متاتریدر 4 ویندزور، برای وب تریدر

 

ایرانی اکسپرت، به‌عنوان تولیدکننده ربات‌های معامله‌گر فارکس بر پایه هوش مصنوعی، همراه با پشتیبانی آنلاین 24 ساعته می‌باشد.

 

ابزارهای قابل معامله توسط Windsor Brokers

 • فارکس
  معاملات فارکس بروکر ویندزور شامل بیش از 45 جفت ارز، از جمله جفت‌های اصلی و فرعی فارکس با اسپرد بسیار کم است.

 • کالاها
  بروکر ویندزور همچنین معاملات CFD را در کالاها با انتخاب 6 کالای نرم مانند دانه سویا و قهوه، پنج کالای انرژی و فلزاتی مانند طلا و نقره ارائه می‌دهد.

 • شاخص‌ها
  معامله‌گران در Windsor Brokers همچنین می توانند با 16 شاخص و سهام پیشرو جهانی مانند NASDAQ، Dow Jones، UK100 و S&P 500  معامله کنند.

 • سهام
  معامله‌گران همچنین می‌توانند سهام بیش از 30 شرکت جهانی از جمله Walmart و JP Morgan را معامله کنند.

 • انرژی‌ها
  یکی دیگر از ابزارهای مالی محبوب ارائه شده توسط کارگزاران ویندزور، تصفیه انرژی مانند گاز طبیعی و نفت خام است.

 • اوراق قرضه
  معامله‌گران در کارگزاران ویندزور همچنین می‌توانند با معامله اوراق قرضه CFD، سبد سهام خود را متنوع کنند. 4 اوراق قرضه توسط بروکر ارائه شده است، از جمله 3 اسکناس خزانه‌داری آمریکا و باند آلمان (German Bund).

 • ارزهای دیجیتال
  با ویندزور، می‌توانید ارزهای دیجیتال محبوبی مانند بیت‌کوین و اتریوم را معامله کنید.

  توجه: ارزهای دیجیتال در حال حاضر برای سرمایه‌گذاران ثبت شده تحت Seldon Investments (Windsor Brokers Jordan) Ltd  و Windsor Markets (Kenya) Limited در دسترس نیستند. به همین ترتیب، این امر در مورد مشتریان ساکن چین نیز صدق می کند.

همچنین بخوانید: ابزارهای معاملاتی بروکر آلپاری

انواع حساب در بروکر ویندزور

پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 در برورکر ویندزور، شناخته شده‌ترین پلتفرم در این صنعت است و از سال 2005 برای بازارهای مالی بسیار مفید بوده است. این نرم‌افزار، یک رابط کاربرپسند با ویژگی‌های غنی‌ای ارائه می‌دهد که کاملاً قابل تنظیم است و به گونه‌ای طراحی شده است که پاسخگوی  انواع نیازهای معاملاتی باشد.

همچنین تجربه معاملاتی و کارایی معامله‌گران با تجربه‌تر را افزایش می‌دهد. ابزارهای پیشرفته مدیریت اردر و نمودارهای کارآمد، نظارت پوزیشن‌ها از نظر اقتصادی را برای معامله‌گران آسان‌تر و سریعتر می‌کند.

حساب‌های معاملاتی متاتریدر 4 ارائه شده توسط بروکر ویندزور در دو نوع حساب پرایم (Prime) و حساب Zero موجود است. 

VIP ZERO

Windsor Brokers همچنین دارای یک حساب VIP Zero با محیط قیمت‌گذاری مقرون به صرفه است. این حساب به معامله‌گران و سرمایه‌گذاران فعال مزایای متمایز متعددی ارائه می‌دهد که شامل یک مدیر حساب شخصی اختصاصی و فرصتی برای تعامل با تحلیلگران تکنیکال پلتفرم در یک جلسه تعاملی یک به یک است. حساب VIP Zero به طور ویژه برای افرادی با سرمایه‌های بزرگ طراحی شده است و فقط برای دارندگان حساب Zero بروکر ویندزور در دسترس است.

یک جدول مقایسه برای نشان دادن تمایز بین این دو حساب معاملاتی در جدول زیر ایجاد شده است:

ویژگی حساب zero حساب پرایم
مناسب برای معامله‌گران حرفه‌ای معامله‌گران مبتدی
حداقل سپرده مورد نیاز 1000 دلار 50 دلار
اسپرد 0 پیپ 1 پیپ
حداکثر لوریج 1:1000 1:1000
کمیسیون 8 دلار ندارد
حداقل حجم معامله 0.01 لات 0.01 لات
            هجینگ (Hedging) دارد دارد
حساب اسلامی یا حساب بدون سواپ ندارد دارد
محدودیت در هر تیکت 50 لات (فارکس) 50 لات (فارکس)
محافظت از تراز منفی دارد دارد
مدیر حساب شخصی دارد دارد
آموزش ندارد دارد
استاپ اوت در %20 در %20
مارجین کال %100 %100

 

به غیر از حساب‌های معاملاتی مختلف در پلتفرم، گزینه‌ای برای یک حساب آزمایشی و همچنین یک حساب اسلامی ویندزور وجود دارد. حساب آزمایشی به طور خاص برای معامله‌گران تازه‌کار یا مبتدی است.

https://iraniexpert.com

 

الزامات لوریج و مارجین Windsor Brokers

معامله‌گرانی که با کارگزاران ویندزور معامله می‌کنند، می‌توانند با ابزار اهرم بسیار قوی کار کنند که ممکن است به‌دلیل توانایی آن در چند برابر کردن موجودی اولیه، سود را به طور قابل‌توجهی افزایش دهد. ولی مهم است که یاد بگیرید چگونه از چنین لوریج‌هایی به طور موثر استفاده کنید، زیرا آن‌ها می‌توانند به طور بالقوه ضرر را افزایش دهند. بروکر ویندزور هر دو سطح اهرم بالا و پایین را ارائه می‌دهد. برای خرده‌فروشان یا تریدرهای حرفه‌ای، ویندزور اهرم بالایی مانند 1:500، 1:400 یا 1:200 ارائه می‌دهد.

از سوی دیگر، برای ساکنان اتحادیه اروپا، به دلیل قوانین CySEC با ESMA که استفاده از اهرم بالا را محدود می‌کند، اهرم در سطح بسیار پایین‌تر در سطح 1:30 محدود شده است.

بروکر ویندزور سطوح لوریج متغیری را برای ابزارهای مختلف بازار به شرح زیر ارائه می‌دهد:

 • جفت‌ارزها _ 1:1000
 • شاخص‌های CFD و Spot _ 1:200
 • فلزات _ 1:500
 • کالاها _ 1:50
 • انرژی‌های CFD و _Spot 1:200
 • اوراق قرضه_ 1:250
 • سهام _ 1:20
   

هزینه‌های بروکر ویندزور

     

کارمزد سپرده‌گذاری

Windsor Brokers حداقل شرط واریز 50 دلار برای دارندگان حساب Prime و 1000 دلار برای دارندگان حساب Zero را ارائه می‌دهد. همچنین روش‌های مختلف تامین مالی را ارائه می‌کند که شامل ویزا، مسترکارت، کیف‌پول‌های الکترونیکی مانند Skrill و WebMoney می‌شود که در مقابل آن‌ها هیچ هزینه‌ای برای سپرده‌گذاری لازم نیست. بروکر ویندزور، برای روش‌های ویزا و مسترکارت، 0 درصد کارمزد تراکنش دریافت می‌کند، و برای وب‌مانی، 0.8 درصد. همچنین، تریدرها می‌توانند انتظار پردازش همان روز را برای تمام روش‌های تامین مالی که حواله‌های بانکی را می‌پذیرند داشته باشند.

 

هزینه‌های برداشت (نحوه برداشت از بروکر ویندزور)

تمام درخواست‌های برداشت در بروکر ویندزور، به جز روش انتقال سیمی که در آن زمان پردازش نامشخص است، در همان روز پردازش می‌شوند. وجوه از طریق همان روشی که بروکر برای واریز وجوه به حساب استفاده می‌کند، برداشت و برگردانده می‌شود، به استثنای مواردی که از کارت‌های اعتباری برای تراکنش‌هایی استفاده می‌شود که بیش از شش ماه گذشته است. در چنین مواردی، وجوه برداشت شده و به حساب بانکی تریدر منتقل می‌شود.

توجه داشته باشید که دوره‌ها و زمان‌های برداشت بر اساس روش پرداخت اولیه انتخاب شده، مانند Neteller، Skrill، پرداخت کارت اعتباری یا انتقال بانکی است.

 

نحوه واریز و برداشت در بروکر ویندزور

نحوه برداشت و شارژ حساب بروکر ویندزور بسیار ساده می‌باشد و راه‌های مختلفی در دسترس می‌باشند که عبارتند از:

 • شارژ ریالی از طریق صرافی
 • مستر‌کارت
 • ویزا کارت
 • کیف پول‌های الکترونیکی مثل وب‌مانی، پرفکت‌مانی و اسکریل
 • انتقال سیمی

که دو روش ویزا کارت و مسترکارت برای ایرانیان کاربرد ندارد ولی از بین روش های الکترونیکی، استفاده از روش پرفکت‌مانی برای ایرانی‌ها امکانپذیر است و برای واریز تنها کافی است که وجه مورد نظر را از طریق صرافی واریز و تبدیل نمایید.

 

جوایز و تبلیغات Windsor brokers

ویندزور در حال حاضر یک تبلیغ رایگان 30 دلاری جهت افتتاح حساب ویندزور Prime همراه با سایر پاداش‌ها و برنامه‌ها ارائه می‌دهد که این پلتفرم را به یکی از بهترین انتخاب‌ها برای معامله و سرمایه‌گذاری فارکس تبدیل می‌کند. توجه کنید که این بونس، بعد از ثبت نام بروکر ویندزور بدون نیاز به واریز در حساب معاملاتی شما واریز می‌شود.

 تبلیغات در Windsor Brokers شامل جوایز وفاداری، پاداش سپرده و یک برنامه وفاداری است.

توجه داشته باشید که جایزه خوش آمدگویی 30 دلاری برای مشتریانی که با ارز پایه GPB ،JPY ، USD و EUR حساب باز می کنند، تعلق می‌گیرد.

برای برخورداری از پاداش سپرده تا سقف 10000 دلار، این پلتفرم %20 از سپرده‌های معامله‌گر را مطابقت می‌دهد. از این رو، معامله‌گران باید حداقل موجودی 500 دلاری را برای دریافت این جایزه واریز کنند.

 

منابع ارائه شده توسط Windsor brokers

در بررسی بروکر ویندزور، ویندزور در زمینه تحقیق و توسعه در مقایسه با سایر شرکت‌ها می‌درخشد. همچنین، خدمات ارزشمندی را با تیمی متشکل از ۴ تحلیلگر ارائه می‌کند که چشم‌اندازهای تکنیکال با کیفیت بالاتر و ایده‌های سرمایه‌گذاری و معامله را تولید می‌کنند. زمینه تحقیق برای تمام معامله‌گران خارج از Windsor Brokers نیز قابل دسترسی است. برخی از منابع آموزشی ارائه شده توسط بروکر ویندزور شامل نمودارها، تفسیر بازار با تمام داده‌های مورد نیاز برای معامله‌گران برای درک ایده‌های معاملاتی و تصمیم‌گیری آگاهانه در صورت تمایل است.

این بروکر همچنین ارائه‌های تمیز، واضح و حرفه‌ای را همراه با وبلاگ‌ها ارائه می‌کند که محتواهای اضافی را ارائه می‌دهد که برای آموزش تریدرها مهم است. وبینارهای زنده‌ای وجود دارند که یکی از با ارزش‌ترین منابع را ارائه می‌دهند اما از نظر کمیت محدود هستند. همچنین یک کتابخانه ویدیویی وجود دارد که ویدیوهای کوتاه را نشان می‌دهد که هم با مشتریان داخلی و هم در خارج  به خوبی طنین انداز می‌شوند. اما ویدیوها نمی‌توانند دانش عمیق مربوطه را ارائه دهند.

در مجموع، کیفیت کلی منابع آموزشی با رویکردی پیشرو در بازار برای آموزش تریدرهای جدید به‌طور قابل‌توجهی باارزش است.

سایت این بروکر همچنین علاوه بر طراحی زیبا و جدید، اطلاعات جامعی را در اختیار فارسی زبانان قرار می‌دهد و مقالات آموزشی به زبان فارسی نیز ارائه شده است.

 

مزایا و معایب Windsor brokers

مزایا

 • سایت و پشتیبانی فارسی قابل قبول

 • امکان واریز و برداشت ریالی برای ایرانیان

 • امنیت بالا با توجه به اینکه به شدت توسط مقامات نظارتی پیشرو مانند کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس (CySEC) نظارت و تنظیم می‌شود.

 •  داشتن طرح محافظت از تراز منفی

معایب

 • محدوده محدود دارایی‌های قابل معامله نسبت به سایر بروکرها

 • استفاده از تنها پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 و تنوع کم حساب‌های معاملاتی

 • عدم ارائه حساب سنتی
   

راه‌های ارتباطی شعب بروکر ویندزور

معامله‌گرانی که در .Windsor Brokers Ltd معامله می‌کنند می‌توانند با تیم پشتیبانی مشتری تماس بگیرند و از طریق کانال‌های ذکر شده در زیر، روابط مالی قوی ایجاد کنند:

بلیز (Belize)

 • تلفن – 443301280930+

 • آدرس – 35 Barrack Road, 2nd Floor, Unit 204, Belize City, Belize

 • ایمیل – support@windsorbrokers.com

اردن (Jordan)

 • تلفن – 9090 6550 962 +

 • آدرس –Zahran Street Emmar Towers block A, 3rd Floor, Amman, Jordan198

 • ایمیل – support@windsorbrokers.com

کنیا (Kenya)

تلفن – 254205029240+

آدرس 5th floor, Park Place offices, junction of 2nd Parklands Road and Limuru Road, LR NO. 209/4201, Nairobi, Kenya

ایمیل – support@windsorbrokers.com

به غیر از پشتیبانی تلفن و ایمیل، یک عملکرد چت زنده نیز در سایت اصلی بروکر ویندزور موجود است. با این وجود، عامل چت زنده نسبتاً پاسخگو نیست، و در چنین مواردی، معامله‌گران ممکن است از طریق کانال‌های جایگزین به دنبال کمک باشند.

 

جمع‌بندی

برای جمع‌بندی بروکر ویندزور، می‌توان گفت که Winsdor Brokers یکی از امن‌ترین و قابل‌اعتمادترین کارگزاران فارکس است که توسط اداره خدمات مالی (FSA)، CySEC و بسیاری از نهادهای نظارتی تأسیس شده، رگوله می‌شود. طبق وب‌سایت Windsor Brokers، حداقل شرط واریز برای دارندگان حساب پرایمف 50 دلار و برای دارندگان حساب زیرو، 1000 دلار است. وب‌سایت بروکر ویندزور یک مدیر مشتری اختصاصی را ارائه می‌دهد که در مورد اهداف سرمایه‌گذاری بحث می‌کند و مشاوره مالی ارائه می‌دهد زیرا معاملات فارکس و CFD مستلزم ریسک است.

ویندزور، به‌عنوان یکی از بهترین کارگزاران، بیمه‌نامه‌ای به مبلغ 500000 یورو برای محافظت در برابر ضرر مالی ارائه می‌دهد. این پلتفرم همچنین سوشال تریدینگ،کپی تریدینگ، ابزار پیچیده، محصولات لوریج شده، پاداش سپرده و طیف گسترده‌ای از جفت ارز را ارائه می‌دهد. در مجموع، در مقایسه با سایر کارگزاران در قبرس، ویندزور یکی از طولانی‌ترین کارگزاران منطقه است که بهترین خدمات رقابتی را برای انواع خرده فروشان و معامله‌گران حرفه‌ای در سراسر جهان ارائه می‌دهد.

اگر بخواهیم به نقطه ضعف این بروکر اشاره کنیم، بارزترین چیزی که دیده می‌شود، عدم به‌روز شدن بروکر با گذشت زمان است. این بروکر هنوز از تنها پلتفرم معاملاتی‌ متاتریدر 4 استفاده می‌کند و متاسفانه، هیچ یک از حساب هایشان قابل استفاده در پلتفرم های جدیدتر مثل متاتریدر 5 نیست.

امکان واریز و برداشت ریالی در این بروکر وجود دارد. پشتیبانی فارسی نیز وجود دارد، هر چند که این پشتیبانی 24 ساعته نیست و کمی با تاخیر انجام  می‌شود.      

 

مزایا

سابقه فعالیت طولانی و اعتبار بالا

امکان واریز و برداشت ریالی برای ایرانیان

سایت و پشتیبانی فارسی

امنیت بالا تحت نظارت رگولاتوری معتبر

داشتن طرح محافظت از تراز منفی

معایب

استفاده از تنها پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 و تنوع کم حساب‌های معاملاتی

عدم ارائه حساب سنتی

avatar
مهرنوش کریمیتعداد بازدید کل : 135

ATM نظرات خریداران ربات

لطفا نظرات خود را جهت راهنمایی دیگر خریداران ثبت کنید

نام و نام خانوادگی
ایمیل
امتیاز دهید:خوببرداشت خود را در بررسی مطلب ارائه شده ثبت کنید
ثبت نظر به صورت ناشناس